[columns] [span4]

xvxvxv-001

[/span4][span8]

Beata Lasota

Pomysłodawczyni i realizatorka projektu pt.: Dobra Czytanka wg św. zioma Janka, czyli adaptacji Ewangelii św. Jana na język slangowy, młodzieżowy. Pedagog, liderka wielu działań skierowanych do dzieci, młodzieży i nie tylko.

W roku 2007 powołała do istnienia Club Zioma Janka – klub środowiskowy dla dzieci i młodzieży w jednej z warszawskich dzielnic. Niedługo potem powstało Stowarzyszenie Aktywacja, którego jest Prezeską. Swoją postawą inspiruje, motywuje i wspiera zarówno młodych ludzi, jak i osoby z nimi pracujące. W bardzo praktyczny sposób dzieli się wiedzą, którą zdobyła w swoim osobistym oraz zawodowym życiu. W  osobach i sytuacjach widzi przede wszystkim potencjał i możliwości zmian na lepsze.

W 2007 r. Życie Warszawy włączyło ją do grupy 50 Wawoaktywnychktórzy by działać nie potrzebują władzy. Wystarczy im motywacja.

Konsekwentna w swoich dążeniach, wciąż szuka nowych narzędzi do pracy i osobistego rozwoju. Podczas tych poszukiwań narodziła się jej fascynacja pracą trenera i coacha. Absolwentka Akademickiej Szkoły Trenerów i Coachów przy Wyższej Szkole Zarządzania Personelem w Warszawie oraz Studiów Zawodowych Coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Pracuje zgodnie z zasadami i wytycznymi International Coach Federation (ICF).

Przyjaciele i ludzie, którym pomogła widzą w niej odpowiedzialną, solidną i kreatywną osobę, obdarzoną niezwykłym ciepłem, życzliwością i empatią. Często towarzyszy jej uśmiech.
[/span8][/columns]